Кількість дітей у класі

Оптимальна кількість учнів в класі, коли вчитель встигає приділяти увагу кожній дитині, проводить інтерактивне навчання, при необхідності допомагає із завданням.

А чи важливо дітям, скільки дітей в класі? Виявляється важливо. Діти вважають малу кількість дітей у класах значним недоліком. Це підтвердили нещодавні опитування серед учнів альтернативних шкіл. На думку дітей, це звужує коло друзів та товаришів по інтересах.

Досвідченні педагоги бачать перевагу в класах де є 12-17 дітей. За такої кількості цікавіше будувати уроки, створювати проектно-дослідницькі групи, розвивати комунікативні навички в дітей. І діти встигають висловлювати свої думки, ставити запитання і отримувати відповіді. За спостереженнями вчителів в таких класах діти краще співпрацюють і будують стосунки між собою.

В Школі Ідея вже відритий набір в 1-5 класи на 2021-2022 навчальний рік. В кожному класі по 12-17 учнів та крім вчителя присутній тьютор, що допомагає дітям. На уроках англійської мови клас ділитися на дві групи, в залежності від рівня англійської в дітей.

Call Now ButtonПодзвоніть нам