Навчальний день

Ви знаєте, що слово “школа” походить від латинського scholazo, що означає відпочинок, вільний час. Дивний парадокс, чи не так. Бо у більшості з нас школа асоціюється з примусом і необхідністю робити те, що не хочеться. Але ж школа – це ціле життя, і в ньому має бути місце для всього, що наповнює це поняття. Тому ми дуже ретьельно підходимо до складання розкладу.

Школа Ідея працює з понеділка по п’ятницю з 8 до 15 години. Перший урок починається о 9:00. Всі рані пташки, що прийдуть з 8 ранку не залишаться без уваги. Для них готові руханки, настільні ігри, цікаве спілкування. А для тих, хто любить тишу – читання в затишних куточках.

З 9:00 до 15:00 в розкладі в середньому по 5 уроків, залежно від класу. Та п’ять досить великих перерв для дружби, прогулянок на вулиці, творчості, розваг з друзями та усамітнення. Одна найдовша перерва 60 хвилин для відпочинку та перекусу.

Є діти, які біжать в колектив за спілкуванням та іграми, іншим же важко розрухатись зранку. Є діти, що продовжують спати на першому уроці. А батьки просто поспішають на роботу.

Ми врахували всі ваші потреби.

Для працюючих батьків ми передбачили декілька розширених пакетів. Переходьте на сторінку Ціни та послуги та обирайте той, що підходить саме вашій сім’ї.

Call Now ButtonПодзвоніть нам