РОБОТОТЕХНІКА

ПОЧАТОК РОЗВИТКУ
В IT-СФЕРІ

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

СВІТ ТВОРЧОСТІ
ТА ЦІКАВИХ МАТЕРІАЛІВ

Оплачуйте курсом чи погодинно

НАШІ ГУРТКИ

ВІДКРИВАЄМО ГЕНІЯ У ВАШІЙ ДИТИНІ

Що таке гроші і чому їх треба рахувати.
Як заробляти та примножувати.
Як планувати витрати та надходження
Як не попадатися на рекламні гачки
Що таке власний бізнес
Як бути фінансово вільним

Це і ще багато іншого доступною мовою у інтерактивному форматі

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ

Завітай на курс до справжнього художника з багатолітнім досвідом. Ти дізнаєшся секрети живопису, котрі здобуваються досвідом та роками, що допоможе тобі дуже швидко підвищити свій рівень.

АКВАРЕЛЬНИЙ ЖИВОПИС

Це гурток для майбутніх дизайнерів, архітекторів та інженерів. На курсі ми познайомимо участників з відомими архітектурними пам’ятниками, навчимо розрізняти стилі та напрямки.

АРХІТЕКТУРА

Зрощуй майбутнього кодера разом з нами. Наші викладачі з программування – практики. Вони не тільки навчають основам програмування діток, а й самі є майстрами з написання коду.

ПРОГРАМУВАННЯ

Діти люблять творити, але не в кожної мами є на це час і терпіння. А в наших вчителів-художників є. Ми допоможемо дитині розкрити свої творчі здібності.

ЖИВОПИС ТА МАЛЮНОК

Скетч – це легкий нарис, котрий поєднує у собі різні техніки та матеріали: акварель, фломастери, лайнери, олівці, туш, чорнила, вуголь

СКЕТЧІНГ

Паперовий світ, у котрому ти втілиш свої творчі ідеї. Так багато цікавих матеріалів та інструментів ти ще не бачив: принтований папір, фігурні дироколи, штампи, чорнила, сургуч, кольоровий скотч і багато іншого.

СКРАПБУКІНГ

Як звичайні речі перетворити в справжні витвори мистецтва? Цим чарам вчать в нашій студії Хендмейду. Хендмейд студія охоплює 200 різних технік

HAND MADE СТУДІЯ

Це перший крок на шляху в IT. Проте, це не лише кодинг. Кожне заняття стає справжньою пригодою та підвишенням навичок.
В форматі гри завжди легше та цікавіше вчитися.

РОБОТОТЕХНІКА

Діти люблять англійську мову, коли розуміють її. Наша ціль – допомогти дитині зрозуміти та полюбити англійську. І як результат – не боятись спілкуватися.

ENGLISH

Call Now ButtonПодзвоніть нам