Ірина Тищенко

Директор

Мене звуть Ірина Тищенко і я директор Школи Ідея

Особисто мені дуже поталанило з вчителями та освітою. Моя перша вчителька була дуже усміхненою, творчою та завзятою. Кожного з нас тридцяти двох вона цінувала як особистість, бачила унікальні якості та вірила у потенціал. Вона розповідала багато цікавого про світ, вчила нас знаходити пізнавальну інформацію у радянській пресі кінця 80-х (це не те що зараз “ок, Гугл”), влаштовувала неформатні уроки, ігрові програми, возила на екскурсії. Я й досі не знаю, звідки вона брала ті ідеї та сили на їх реалізацію.

Кілька років тому зустріла її на вулиці. Вона пригадала майже всіх моїх однокласників, знала про більшість з нас, хто де і як живе. Хоч минуло вже понад два десятки років. А потім перейшла на розмову про теперішніх своїх другокласників. І знову я бачила, що вони для неї найдорогоцінніші, так само, як колись були ми.

Саме так виглядає ідеальний перший вчитель. Саме таких вчителів ми запросили працювати до Школи Ідея.

Справжній вчитель любить і знає своїх учнів. Знає, як кожен з них засвоює інформацію, помічає динаміку розвитку. Відслідковує особисті успіхи та перепони у навчанні і відповідно будує індивідуальну освітню траекторію.
Вміє зацікавити дітей і повести їх у світі інформації, навчаючи критично мислити та підтримуючи природню допитливість.
Так, всьому цьому треба постійно вчитися, тому наші вчителі безперервно підвищують кваліфікацію через різноманітні форми самоосвіти.

Школа Ідея – це місце де у кожного класу є Справжній вчитель з великої літери. Як керівник я створюю атмосферу, де вчитель вільно реалізовує свій потенціал та переливає його у своїх учнів. Наші вчителі захищені від навали паперової роботи, не обмежені рамками класу та стандартної програми, споряджені ресурсами для втілення своїх задумів та отримують гідну винагороду за свою унікальну працю.

Це лише одна, але досить вагома складова, що робить Школу Ідея ідеальним місцем для дітей.

Якщо ви хочете, щоб вашою дитиною опікувалися вчителі за покликанням, то ласкаво просимо до нашого закладу.

Call Now ButtonПодзвоніть нам