Ольга Захарченко

ЗАВУЧ, ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ

Мене звати Ольга Захарченко.

В команді Школи Ідея відповідаю за навчальне наповнення, програму, підготовку вчителів і все інше, що робить школу потужним освітнім закладом.

Моє покликання – служити дітям. Все своє життя я опікуюся навчанням та розвитком дітей: як волонтер в сиротинцях, репетитор математики, вчитель інформатики, мама двох діток 4 та 7 років.

Я вірю, що кожна дитина особлива і має свої унікальні сильні сторони. Я знаю, як зробити навчання цікавим, практичним, таким що розвиває, враховуючи потенціал кожного учня.

Успішне навчання можливе лише, коли діти замотивовані не оцінкою, чи очікуванням дорослих, а пізнавальним інтересом, радістю власного наукового відкриття, задоволенням від плідної роботи, синергією від співпраці з командою.

Освітнє наповнення Школи Ідея відповідає стандартам МОН та перевищує їх щодо якості та змісту сучасного освітнього простору.

Це збалансоване поєднання програм, які вже перевірені роками, особисті напрацювання вчителів, модульні курси, тематичні гуртки, тренінги освоєння актуальних до віку навичок.

Зацікавилися?
Тож запрошую до знайомства

Call Now ButtonПодзвоніть нам