ПРО НАС

0
років роботи з дітьми
0
таборів
0
вихованців
0
годин самоосвіти

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

У НАВЧАННІ ТА ВИХОВАННІ ДІТЕЙ

Ми заснували Школу Ідея, бо прагнемо втілити весь наш багаторічний досвід у створенні освітнього простору з найкращими підходами у вихованні та навчанні дітей і підлітків.

В наших  дитячих проєктах на постійній основі залучено понад 150 дітей. Маємо чимало вихованців, що з нами вже протягом 16 років з перших днів свого життя.
Ми маємо змогу на практиці спостерігати, як на довгій дистанції проростають ті чи інші посіяні зерна, формується характер та навички пізнання світу

Наша команда постійно вдосконалюється у трьох напрямках:

  • педагогіка та методи навчання
  • розвиток soft-skills у вихованців
  • формування характеру та розкриття потенціалу особистості

НАШІ ЦІННОСТІ

ВИХОВАННЯ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ НА ОСНОВІ ХРИСТИЯНСКОГО СВІТОГЛЯДУ

Освіта є способом розкриття та збагачення природніх здібностей, які закладені у кожній особистості. Поєднання талантів, темпераменту, типу інтелекту, соціальних обставин створює її унікальний потенціал, який у повній мірі розкриється під мудрим наставництвом та стане підгрунтям для цікавого, змістовного і плідного життя.

Кожна людина є унікальним поєднанням здібностей, обдарувань та схильностей. Як немає двох однакових сніжинок, так немає двох тотожньо обдарованих людей. І кожна з цих комбінацій дорогоцінна для людства.
Наша мета розкрити і дати розвинутися кожній з цих граней особистості дитини. Саме тому ми пропонуємо нашим дітям набагато більше видів діяльності, ніж передбачено шкільною програмою. І з однаковою повагою ставимося до розвитку фізичних, комунікативних, внутрішньоособистісних, творчих, академічних та інших обдарувань.

Світ сплетений з тонкого поєднання матеріальної, духовної, психологічної сфер. Мудрість для практичного життя полягає у вивченні кожної з цих сфер заради гармоніЇ з оточуючим світом та собою.

Міцна родина – важлива умова благополучного розвитку дитини. Навчання не повинно ставати каменем розбрату між батьками та дітьми, тому колектив Школи Ідея тісно співпрацює з батьками, синхронізує шкільні плани з життям сім’ї, проводить заходи заради об’єднання родини, надає психологічну та духовну підтримку батькам у кризових ситуаціях.

Життя в Школі Ідея побудовано на засадах свободи особистісних проявів в межах оберігаючої дисципліни.

Ми прагнемо створити атмосферу, в якій кожен почуватиметься безпечно і зможе виявляти свої здібності та освоювати нові знання.

Простір для пізнання та творчості є гармонійно обрамлений межами розумної дисципліни, яка убезпечує дітей від їх власних негативних проявів, зазіхань на їх свободу з боку інших, організовує та структурує навчально-виховні процеси.

ШКІЛЬНІ РОКИ - ФУНДАМЕНТ ВСЬОГО ЖИТТЯ

ТОЖ ЗБУДУЄМО ЙОГО НАДІЙНО

БАЖАЄТЕ ОТРИМУВАТИ ОНОВЛЕНУ ІНФОРМАЦІЮ?

    Call Now ButtonПодзвоніть нам